Nabízené obory

Hudební              Literárně-dramatický                Taneční                    Výtvarný

Vítejte v pestré nabídce školních souborů

(pro žáky od 4. ročníků hudebního oboru)

KYTAROVÉ SOUBORY - navštěvují je pouze žáci našich kytarových tříd. Hrajeme skladby různých žánrů od renesance po populár.

(uč. V. Ryšánková a M. Svobodová)

SMYKÁČ - pro žáky hrající na smyčcové nástroje. V současné době je obsazen houslisty a violou. V jejich podání ulyšíte skladby z české i světové souborové literatury a jejich úpravy.

(uč. MgA. L. Sotolář)

SOUBOR ZOBCOVÝCH FLÉTEN - ve skladbách od renesance po modernu souzní zobcové flétny sopraninová, sopránová, altová, tenorová a basová.

(uč. V. Medviďová, Dipl. um.)

SOUBOR PŘÍČNÝCH FLÉTEN - hrajeme skladby různých žánrů.

(uč. V. Medviďová, Dipl. um.)

INSTRUMENTÁLNÍ SOUBOR - pro hráče na různé nástroje. V současné době má obsazení kytara, basová kytara, zobcová flétna, housle, akordeon, klavír, perkuse.

(uč. D. Bukvaldová)

SBOROVÝ ZPĚV I - navštěvují mladší žáci hudebního oboru bez rozdílu vyučovacího předmětu, zejména žáci, kteří získávají se sborovým zpěvem první zkušenosti.

(uč. Z. Rýdlová, Dis.)

SBOROVÝ ZPĚV II - navštěvují starší žáci hudebního oboru bez rozdílu vyučovacího předmětu.

(ředitel A. Musil)

RE-CANTO - koncertní výběrový pěvecký sbor.

(ředitel A. Musil)

SOUBOR EKN - to je souhra až 10 hráčů na klávesy = keyboardy = elektroakustické nástroje.

(uč. Z. Krátký)

FOLKÁČ - obsazení: baskytara, kytary, cajon, keyboard, zobcová a příčná flétna, hoboj, zpěv.

(uč. MgA. L. Sotolář)

ROCKÁČ - soubor hraje v klasickém rockovém složení el. kytary, klávesy, bicí, zpěv, v repertoáru má skladby českých i zahraničních interpretů.

(uč. MgA. L. Sotolář)

MALÝ DECHOVÝ SOUBOR – je určen pro hráče na velké dechové nástroje (klarinet, saxofon, příčná flétna, trubka, pozoun) s doprovodnou rytmikou (kytara, baskytara, klávesy, bicí). Do repertoáru si vybírá skladby napříč všemi hudebními žánry.

(uč. M. Knob)